Všechny prohlídky

To nejlepší z Krumlova pro dva

Cena od: 690  1 hodina Per person

Projděte se Krumlovem jen vy dva v doprovodu místního průvodce ! Užijte si klid a pohodu na zámku a v uličkách historického centra. Je čas svěřit se do rukou profesionála a načerpat atmosféru města skrze příběhy dávné i velmi blízké minulosti. Prohlídka města vás pobaví a zároveň se dozvíte to, co jste možná nevěděli o jednom nejkrásnějších měst v České republice.  

V ceně je zahrnuto malé občerstvení

Krumlovské tajemno – prohlídka pro rodinu

Cena od: 890  1,5 hodiny Per person

Přijďte se svými nejbližšími na zábavnou prohlídku města. Projdete se s námi po historickém centru, zámeckých nádvořích, zahradách a zaposloucháte se do příběhů tohoto ojedinělého místa. Český Krumlov na nás dýchá historií a tajemnem. Čekají Vás příběhy a pověsti o nešťastné lásce Elsy a podkoního, o lakomém hostinském, o pekaři a jeho dohodě s farností. Zkrátka prožijete krumlovské tajemno. Pokud jste zvědaví, koukněte se,  kudy přesně trasa vede – VIZ NÍŽE.

Večerní Krumlov – prohlídka pro jednotlivce a skupiny

Český Krumlov
Cena od: 690  1,5 hodiny Per person

Nadýchejte večerní atmosféru Krumlova v doprovodu místního průvodce. Zažijte večer plný zábavy a neobyčejných příběhů. Svoje město milujeme a naše práce je nám nekonečnou inspirací a potěšením. Historie a lidé dávných časů k nám každý den promlouvají skrze své němé svědky, domy přežívající staletí. Přidejte se k nám a nechte se nakazit naší zvídavostí a zápalem pro vše starobylé a nádherné.

 

Objevte krásy Krumlova – denní prohlídka pro jednotlivce a skupiny

Český Krumlov
Cena od: 690  1,5 hodiny Per person

Letos máte jedinečnou možnost užít si město, kde žiji,  v naprosto odlišné atmosféře. Poznáte Krumlov z jiných úhlů pohledu. Zavedeme vás na má oblíbená místa skrytá běžným návštěvníkům. Zaposloucháte se do příběhů dob dávno minulých a navštívíte ty nejkrásnější výhledy na město a zámek.

Návštěva historického centra Českého Krumlova v doprovodu místního člověka a zároveň profesionálního průvodce představuje jedinečnou možnost poznat památku zapsanou na seznamu UNESCO z první ruky.

 

 

 

Rezervace termínu a zajištění vstupenek na prohlídku zámku Český Krumlov

Český Krumlov fotogenický – vyhlídková prohlídka města

Český Krumlov
Cena od: 1500  3 hodiny Per person

Český Krumlov  je fotogenický a vypadá působivě z mnoha úhlů. Největší zásluhu na tom má meandrující řeka Vltava. Díky její erozivní činnosti vznikla malebná přírodní scenérie, kterou lidská činnost dotvořila v harmonický celek přírody a umění.

Vydejte se po nejkrásnějších výhledech včetně těch, které znají jen místní. Spolu s místním průvodcem hledejte odpovědi na otázky putující vaší myslí. Zaposlouchejte se do příběhu města ojedinělé krásy a historie.

Kdo byli významí lidé formující vzhled města?

Jakou stopu tu zanechalo německy mluvící obyvatelstvo?

Kam zmizela početná židovská komunita?

Hledáte něco jiného? Neváhejte nás kontaktovat a můžeme společně domluvit řešení specifická Vašim požadavkům.