Všechny prohlídky

On-line prohlídka Českého Krumlova

Cena od: 290  75 minut Per person

Projděte si Krumlov virtuálně v doprovodu  místního nadšence a zkušeného průvodce ! Online prohlídka města vás pobaví a zároveň se dozvíte to, co jste o jednom z nejkrásnějších měst v České republice možná nevěděli.  To vše v klidu vašeho domova.

 

Český Krumlov: Prohlídka zámku a historického centra

Cena od: 790  1,5 hodiny Per person

Projděte se Krumlovem v doprovodu místního průvodce ! Užijte si klid a pohodu na zámku a v uličkách historického centra. Je čas svěřit se do rukou profesionála a načerpat atmosféru města skrze příběhy dávné i velmi blízké minulosti. Prohlídka města vás pobaví a zároveň se dozvíte to, co jste o jednom z nejkrásnějších měst v České republice možná nevěděli…

 

Večerní prohlídka Českého Krumlova

Český Krumlov
Cena od: 690  1 hodina Per person

Poznejte Krumlov z jiných úhlů pohledu. Zavedu vás na má oblíbená místa skrytá běžným návštěvníkům. Zaposloucháte se do příběhů dob dávno minulých a navštívíte ty nejkrásnější výhledy na město a zámek. Během hodinové vycházky  nahlédnete do doby dávno minulé, která k vám bude promlouvat skrze své němé svědky, domy přežívající staletí. Zapos­loucháte se do příběhů o nešťastné lásce Elsy a podkoního, o lakomém hostinském, o pekaři a jeho dohodě s farností a dalších. Prožijete krumlovské tajemno a zároveň se dozvíte o historii, architektuře a místních památkách Krumlova.

 

 

 

 

Český Krumlov křížem krážem: Prohlídka zámku a historického centra

Český Krumlov
Cena od: 1490  3 hodiny Per person

Zavítáte do míst skrytých očím běžného návštěvníka. Načerpáte informace o historii, architektuře a místních památkách. Dozvíte se zajímavosti z dob dávno minulých, budete očarováni detaily renesančních fasád z doby Rudolfa II. Odhalíme vám historii odsunu sudetoněmeckého obyvatelstva, židovské komunity. Budeme diskutovat o tom,  jak masový turismus a pandemie koronaviru ovlivnila současný život obyvatel Krumlova. V historickém centru uvidíte nejen bývalou jezuitskou kolej, dům Jakuba Krčína, Vlašský dvůr, kostel Sv.Víta, Prelaturu, Kaplanku, dům alchymistů, bývalý městský pivovar nebo šatlavu. Pro skupiny možnost pronájmu průvodcovského systému. Prohlídka může být ukončena v jednom z nejstarších krumlovských domů ochutnávkou vín z Čech, Moravy či rakouské oblasti Wachau.

OCHUTNÁVKA VÍNA Degustace 8 druhů kvalitních lahvových vín - výběr z Čech a Moravy, 2 druhy sýrů, bílé pečivo, voda. Doba trvání degustace max. 3 hodiny (nejdéle do 22:00)

Český Krumlov je nekonečný příběh: prohlídka s kvízem pro školáky a rodiče

Cena od: 890  1,5 hodiny Per person

Přijďte na zábavnou prohlídku města. Projdete se s námi po historickém centru, zámeckých nádvořích a zaposloucháte se do příběhů a historie tohoto ojedinělého místa.  Čekají Vás příběhy o nešťastné lásce Elsy a podkoního, o lakomém hostinském, o pekaři a jeho dohodě s farností. Připraven je pro vás soutěžní kvíz, klíče k odpovědím jsou všude kolem vás. Stačí poslouchat a vnímat kouzelnou atmosféru starobylého města všemi smysly.

Český Krumlov: Prohlídka zámku a historického centra

Český Krumlov
Cena od: 1490  3 hodiny Per person

Zavítáte do míst skrytých očím běžného návštěvníka. Dozvíte se zajímavosti z dob dávno minulých, budete očarováni detaily renesančních fasád, které tu zanechali umělci doby Rudolfa II. Představíme vám fenomén  barokní opery na dvoře Eggenberků a Schwarzenbergů a pozveme vás na prohlídku barokního divadla.Odhalíme vám historii odsunu sudetoněmeckého obyvatelstva, židovské komunity. Budeme diskutovat o tom,  jak masový turismus a pandemie koronaviru ovlivnila současný život obyvatel Krumlova. Prohlídky jsou vždy přizpůsobeny potřebám klientů. Vhodné pro jednotlivce a skupiny od 2 do 35 osob. Pro větší skupiny možnost pronájmu průvodcovského systému až pro 100 osob /mikrofon pro průvodce, sluchátka pro klienty/

Hledáte něco jiného? Neváhejte nás kontaktovat a můžeme společně domluvit řešení specifická Vašim požadavkům.