Prohlídky města Český Krumlov

Večerní prohlídka Českého Krumlova

Český Krumlov
Cena od: 990  1 hodina Per person

Poznejte Krumlov z jiných úhlů pohledu. Zavedu vás na má oblíbená místa skrytá běžným návštěvníkům. Zaposloucháte se do příběhů dob dávno minulých a navštívíte ty nejkrásnější výhledy na město a zámek. Během hodinové vycházky  nahlédnete do doby dávno minulé, která k vám bude promlouvat skrze své němé svědky, domy přežívající staletí. Zapos­loucháte se do příběhů o nešťastné lásce Elsy a podkoního, o lakomém hostinském, o pekaři a jeho dohodě s farností a dalších. Prožijete krumlovské tajemno a zároveň se dozvíte o historii, architektuře a místních památkách Krumlova.

 

 

 

 

Český Krumlov: Tradiční prohlídka města a zámku

Cena od: 1090  1,5 hodiny Per person

Projděte se Krumlovem v doprovodu místního průvodce ! Užijte si klid a pohodu na zámku a v uličkách historického centra. Je čas svěřit se do rukou profesionála a načerpat atmosféru města skrze příběhy dávné i velmi blízké minulosti. Prohlídka města vás pobaví a zároveň se dozvíte to, co jste o jednom z nejkrásnějších měst v České republice možná nevěděli…

 

Krumlov jinak: zábavná prohlídka historického centra a zámku

Český Krumlov
Cena od: 1490  2,5 hodiny Per person

Proč je v Krumlově druhý největší hrad a zámek v České republice? Odkud se vzal název Latrán? Prohlídka města, ochutnávka vín a soutěžní kvíz. Zavítáte do míst skrytých očím běžného návštěvníka. Načerpáte informace nejen o historii, architektuře a místních památkách. Dozvíte se zajímavosti z dob dávno minulých, budete očarováni detaily renesančních fasád z doby Rudolfa II. Soutěživí návštěvníci si přijdou na své při vyplňování znalostního kvízu. Pro skupiny možnost pronájmu průvodcovského systému. Prohlídku můžeme ukončit v jednom z nejstarších krumlovských domů ochutnávkou vín z Čech, Moravy či rakouské oblasti Wachau. 

OCHUTNÁVKA VÍNA Degustace 8 druhů kvalitních lahvových vín - výběr z Čech a Moravy, 2 druhy sýrů, bílé pečivo, voda. Doba trvání degustace max. 3 hodiny (nejdéle do 22:00)

Objevte Krumlov všemi smysly – půldenní program

Český Krumlov
Cena od: 1990  4 hodiny Per person

Užijte si Krumlova všemi smysly. Zavítejte do míst skrytých očím běžného návštěvníka. Dozvíte se o historii města a seznámíte se s osobnostmi, které tu zanechali nesmazatelnou stopu. Nebudou chybět zajímavosti z dob dávno minulých i současných. Budete očarováni detaily renesančních fasád éry císaře Rudolfa II. Představíme vám fenomén barokní opery na dvoře Eggenberků a Schwarzenbergů. Krumlov byl inspirací pro Egona Schieleho, kontroverzního umělce s českými kořeny. Vydejme se po stopách malebných vyhlídek na město, jež ho inspirovaly. Připomeňme si jak místní lidé,  německé a české národnosti,  prožívali přelomové okamžiky 20.století. Budeme se toulat, ochutnávat místní dobroty a lahodné moky.  Na své si přijdou oči, mysl a chutě. Pokud by to bylo na vás příliš, podívejte se na kratší verzi této komentované prohlídky

On-line prohlídka Českého Krumlova

Cena od: 290  75 minut Per person

Projděte si Krumlov virtuálně v doprovodu  místního nadšence a zkušeného průvodce ! Online prohlídka města vás pobaví a zároveň se dozvíte to, co jste o jednom z nejkrásnějších měst v České republice možná nevěděli.  To vše v klidu vašeho domova.