O nás

Poznejte s námi Český Krumlov ! Užijte klid a pohodu na zámku a v uličkách historického centra. Krumlov Tours je tu přes 20 let s Vámi!

Je čas svěřit se do rukou profesionála a načerpat atmosféru města skrze příběhy dávné i velmi blízké minulosti. Prohlídka města v doprovodu místního průvodce vás určitě pobaví. Dozvíte se co jste možná o jednom z nejkrásnějších měst v České republice nevěděli.

Rezervace prohlídek jsou možné od pondělí do neděle v časech od 8:00 do 20:00. Vyberte si z nabídky prohlídek v délce od 1 do 4 hodin. Speciální nabídky pro skupiny a jednotlivce. Naši průvodci jsou zábavní a zkušení. Rádi se s vámi podělí o místní zajímavosti a historky.

krumlov tours

Karolína je přes 20 let profesionální průvodce cestovního ruchu a soudním tlumočníkem angličtiny. Je maminkou tří dcer, o své klienty se tedy stará s přímo „mateřskou péčí“. Ráda jezdí na kole a na běžkách. Její celoživotní vášní je historie, umění a jóga.

KAROLÍNA

Zakladatelka cestovní agentury Krumlov Tours, profesionální průvodce Města Český Krumlov

Tereza je platným členem týmu Krumlov Tours od roku 2015. Stará se o skupinové rezervace a je aktivní průvodkyní, provází nejen v češtině, ale také v angličtině. Na vysoké škole je jejím hlavním oborem francouzština.

TEREZA

Milá, šikovná a velmi trpělivá průvodkyně zodpovědná za rezervace

Nikola je laskavá, milá a velmi ochotná členka našeho průvodcovského týmu. Provází v angličtině, jejím oborem je estetika a historie.

NIKOLA

Věčně usměvavá, laskavá a velmi pro věc zapálená průvodkyně

KATEŘINA

Umělkyně a průvodkyně v jedné osobě

vyberte si z nabídky programů

PROHLÍDKY PRO JEDNOTLIVCE A MALÉ SKUPINY

Netradiční prohlídky historického centra a zámku Český Krumlov

VÝLETY s průvodcem

České Budějovice, Holašovice, Hluboká, Třeboň, Telč, Slavonice, Třebíč, Linec

PROHLÍDKY PRO SKUPINY

Klasické prohlídky historického centra a zámku Český Krumlov. Možnost pronájmu průvodcovského systému.

Instagram