About us

Krumlov Tours guides are local guides. Some of them were born in Český Krumlov or fell in love eith the city so much thta it became their home. One thing that we share in common is our love and passion for Cesky Krumlov.

Krumlov Tours was developed by Karolina Kortusova for you — the curious, independent traveler. She has lived in Český Krumlov for more than twenty years and is also an avid, independent traveler herself. Krumlov Tours will share the hidden and exclusive parts of Český Krumlov and custom design a tour to fit your individual needs. Karolina and her team will bring Český Krumlov’s architecture & 750 year history to life as you tour the fortification walls or visit the world-renown Baroque theatre. If you are more active and enjoy nature, Krumlov Tours can arrange hiking or bike trips or boat and bike rentals that will lead you through the beautiful South Bohemian countryside.

Relax and stay awhile. Untouched Bohemian villages are just a stone’s throw away from Český Krumlov. Let Karolina and her team show you the beauty of this region with a multi-day tour of the surrounding area.

krumlov tours

Karolína je přes 20 let profesionální průvodce cestovního ruchu a soudním tlumočníkem angličtiny. Je maminkou tří dcer, o své klienty se tedy stará s přímo „mateřskou péčí“. Ráda jezdí na kole a na běžkách. Její celoživotní vášní je historie, umění a jóga.

KAROLÍNA

Zakladatelka cestovní agentury Krumlov Tours, profesionální průvodce Města Český Krumlov

Tereza je platným členem týmu Krumlov Tours od roku 2015. Stará se o skupinové rezervace a je aktivní průvodkyní, provází nejen v češtině, ale také v angličtině. Na vysoké škole je jejím hlavním oborem francouzština.

TEREZA

Milá, šikovná a velmi trpělivá průvodkyně zodpovědná za rezervace

Nikola je laskavá, milá a velmi ochotná členka našeho průvodcovského týmu. Provází v angličtině, jejím oborem je estetika a historie.

NIKOLA

Věčně usměvavá, laskavá a velmi pro věc zapálená průvodkyně

KATEŘINA

Umělkyně a průvodkyně v jedné osobě

vyberte si z nabídky programů

PROHLÍDKY PRO JEDNOTLIVCE A MALÉ SKUPINY

Netradiční prohlídky historického centra a zámku Český Krumlov

VÝLETY s průvodcem

České Budějovice, Holašovice, Hluboká, Třeboň, Telč, Slavonice, Třebíč, Linec

PROHLÍDKY PRO SKUPINY

Klasické prohlídky historického centra a zámku Český Krumlov. Možnost pronájmu průvodcovského systému.

Instagram